KAMPANYA 2019 YILINA KADAR GEÇERLİDİR.


İstanbul huzurevleri arasında önemli bir yere sahip olan Özel Mimoza Yaşlı Bakım Merkezi, yeni yıla girerken önemli bir kampanyaya imza atıyor. Yaşlılarımız için 2018 yılına özel %25 indirim kampanyası başladı.

24 kişilik iki kurumuyla butik tarzda hizmet veren Özel Mimoza Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi, yaşlılarımızın bedensel, ruhsal ve sosyal açıdan iyilik hallerinin sağlanmasına ve bu iyilik halinin sürekli olmasına özen gösteriyor.  7 gün 24 saat ve uzman personeliyle hizmet veren Özel Mimoza Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi, yaşlıların ev sıcaklığında bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyor. Özel Mimoza Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi’nin sosyal hizmet uzmanı, doktor, hemşire ve yaşlı bakım teknikerlerinden oluşan profesyonel bir kadrosu bulunuyor. Bu profesyonel kadro, yaşlılar için aralıksız hizmet veriyor.

2017 yılı geride kalırken, yaşlılarımızın yeni yıla yeni yuvalarında girmesi için kaçırılmayacak bir fırsat! Özel Mimoza Yaşlı Bakım Merkezi, yılbaşına kadar %25 indirimle yaşlı kabulü yapacak. İstanbul huzurevleri arasındaki ayrıcalıklı yerini bir kez daha gösteren Özel Mimoza Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi, yeni sakinlerini bekliyor. Şimdiye kadar deneyimleriyle yol gösteren yaşlılarımız, ömürlerinin bu güzel evresinde gereken değeri görmeyi hak ediyorlar. Tuzla’da bulunan kurumumuz yaşlılarımıza gereken değeri vermek ve onların üretken bir ömür sürmelerini sağlamak için çalışıyor.

Başvuru yapmak veya ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz.

ADRES

Postane Mahallesi, Destan Sk., 34940 Tuzla/İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0216) 447 44 62   –   bilgi@mimozahuzurevi.com.tr

Başvuru Formu     –       İletişim Formu


Biz sizi arayalım
Huzurevimizden Görseller

Görüşünüzü Ekleyin

Hemen Ara