2018’İN İLK KAMPANYASI: SINIRLI SAYIDA YATAK 2017 FİYATLARINA

Anadolu yakası huzurevleri arasında bulunan kurumumuz Özel Mimoza Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, 2018 yılını muhteşem bir kampanyayla kutluyor. Kurumumuzda bulunan sınırlı sayıda yatak 2017 fiyatlarıyla yaşlılarımızı bekliyor.

Tuzla’da merkezi bir konumda bulunan iki kurumumuz da, sahile 5 dakika mesafede, sessiz ve huzur dolu bir lokasyonda hizmet veriyor. Kurumumuz ayrıca toplu ulaşıma ve her branşta hizmet veren hastanelere de oldukça yakın. Butik bir işletme olan kurumumuz, yaşlılarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü konforu sağlıyor. Uzman kadromuz yaşlılarımız için aralıksız hizmet veriyor.

Yaşamlarının en güzel evrelerini yaşayan yaşlılarımız, Anadolu yakası huzurevleri arasında önemli bir yere sahip olan Özel Mimoza Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi sayesinde güzel ve üretken vakit geçiriyor, ruhsal, bedensel ve sosyal açıdan iyilik hallerini en yüksek seviyeye çıkarıyorlar. Yuva sıcaklığındaki kurumumuz sayesinde yaşlılarımız, kendilerini daha değerli hissediyor ve huzurlu hale geliyorlar. 2018 yılının ilk ayında yapılan bu kampanya sayesinde yaşlılarımız yeni yuvalarına kavuşacak ve daha iyi bir yaşam sürdürmeye başlayacaklar.

 

Başvuru yapmak veya ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz.

ADRES

Postane Mahallesi, Destan Sk., 34940 Tuzla/İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0216) 447 44 62   –   bilgi@mimozahuzurevi.com.tr

İletişim formu için buraya tıklayınız


 Huzurevimizden Görseller

Görüşünüzü Ekleyin

Hemen Ara