Anadolu Yakası Huzurevleri – Mimoza Huzurevi

Anadolu Yakası Huzurevleri denilince akla ilk gelen huzurevlerinden bir tanesi olan huzurevimiz; Özel Mimoza Butik Huzurevi ve Yaşlı Bakım evi ile değerli huzurevi sakinlerimize hizmet vermekten keyif ve mutluluk duymaktayız. Yaşlılara saygı ve sevgi gösterme ilkesi ile kurulan huzurevimiz uzun yıllardır Anadolu Yakası, Tuzla’da hizmet vermektedir. Huzurevi denilince akla ilk gelen huzurevlerinden bir tanesi olan Özel Mimoza Butik Huzurevi ve Yaşlı Bakım evi olarak kıymetli sakinlerimize huzurevi hizmeti vermekten mutluluk ve gurur duymaktayız.

Sakinlerimizin meşhur olarak tertipli şekilde sağlık bakımlarını uzman hemşirelerimiz aracılığı ile yapmaktayız. Gerekildiği takdirde uzman doktorumuzla lüzumlu müdahaleyi yapmaktayız. İstanbul’un en seçkin huzurevlerinden birisi olma özelliği taşıyan huzurevimizi sizde gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve sevdiklerinize her süre iç rahatlığıyla önerebilirsiniz.

Anadolu Yakası Huzurevleri – Değerli Sakinlerimiz

Anadolu Yakası huzurevleri içinde yer alan Mimoza Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi olarak kıymetli sakinlerimize rahat, sağlıklı, konforlu, rahat, lüks ve nezih bir ortam yaşatmak için her daim, 7/24 saat uzman doktorlarımızla ve uzman tecrübeli hemşirelerimizle çalışıyoruz.

Anadolu yakası huzurevi konusunda huzurevimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Görüşünüzü Ekleyin

Hemen Ara