Huzurevimiz

İstanbul huzurevleri fiyatları diye Google’da arattığınızda ilk sıralarda yer alan ilk huzurevi olan Özel Mimoza Butik Huzurevi’dir. İlk sıralarda çıkma nedeni İstanbul huzurevleri arasında en çok tercih edilen huzurevlerinden bir tanesi olmasıdır. Huzurevimizin gerek konumu gerekse mekanı insanı cezbetmektedir. Huzurevimiz İstanbul Anadolu Yakası içinde Tuzla ilçesindedir. Hastaneye ve toplu ulaşıma çok yakındır. Sakinlerimizin bizi tercih etmesinin ilk sırasında bu avantaj gelmektedir.

 


İkincisi ise huzurevimizin butik olmasıdır.

“Peki nedir bu butik?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Butik huzurevinin anlamı; gözde sakinlerine kendi evinde gibi hissetmelerini sağlayacak konforda olan huzurevlerine butik huzurevi denir. Türkiye’de sayılı bulunan bu huzurevlerinden Özel Mimoza Butik Huzurevi İstanbul’un tek butik huzurevidir. Hizmet kalitemiz ve standartlarımız ile bu avantajları güçlendirerek sakinlerimize huzurevi hayatlarında ev hayatına göre konforlu, rahat, mutlu ve neşeli bir yaşam sağlıyoruz. Bundan dolayı huzurevimiz İstanbul’da en çok tercih edilen huzurevleri arasında gelmektedir.

Fiyatlara geldiğimizde huzurevimiz uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. İstanbul huzurevi fiyatları aramanızda size en uygun fiyatları sunacak olan yine bizizdir. Uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

 

 

İstanbul huzurevi önerileri

İstanbul Huzurevleri – Mimoza Butik

Görüşünüzü Ekleyin

Hemen Ara