İstanbul Huzurevleri ve İstanbul Yaşlı Bakımevleri

Bilindiği gibi İstanbul nüfus yoğunluğu fazla olan bir büyükşehirdir; yaklaşık 15 milyon nüfusu bulunmakta, en çok göç alan şehirlerden birisi olma özelliğini uzun yıllardır üzerinde taşımaktadır. Bu kadar büyük bir şehirde haliyle huzurevi ve yaşlı bakım evi bulmak hiç kolay olmamaktadır. Huzurevi ihtiyacı olan vatandaşlar şehirde bulunan onlarca hatta yüzlerce huzurevinin içinde en iyisini bulmak konusunda biraz sıkıntı yaşayabilmektedir. İşte burada yardımınızda İstanbul huzurevleri konusunda en iyi hizmeti veren huzurevlerinden bir tanesi olan Özel Mimoza Butik Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi girmektedir.

İstanbul huzurevleri içinde iyi bir prestije sahip olan huzurevimiz Özel Mimoza Butik Huzurevi değerli sakinlerine uzun yıllardır Anadolu Yakası’nda, Tuzla ilçesinde hizmet vermektedir. İstanbul’da huzurlu bir yaşam için yaşlılara huzurevi hizmeti veren Mimoza Huzurevi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul yaşlı bakımevleri konusunda, İstanbul içinde en iyi yaşlı bakımevi olma özelliği taşıyan huzurevimiz sakinlerine huzurlu, neşeli, sevgi dolu, rahat, konforlu ve lüks bir yaşam sürdürmeyi amaç edinmiş ve bu doğrultuda çalışmaktadır. Huzurevi ararken gönül rahatlığı Mimoza Huzurevi ve Yaşlı Bakımevini ilk sıraya koyabilirsiniz.

Huzurevleri konusunda en iyi hizmeti sağlayan kurumumuzda sakinlerimizin aileleri, sakinlerinin sağlık, motivasyon, moral vs. tüm durumlarını 7/24 iletişim kanallarımız aracılığı ile takip edebilir veya yerinde ziyarette bulunabilirler.

İstanbul Huzurevleri ve İstanbul Yaşlı Bakımevleri

Hemen Ara