İstanbul huzurevleri arasında en kaliteli bakım hizmeti veren Mimoza Huzurevi olarak, alanında sertifikalı uzman kadromuz ile yaşlılarımıza en güzel hizmeti veriyoruz.

Özel Mimoza Butik Huzurevi – İstanbul Huzurevi

Herhangi bir işiniz çıktığında, baktığınız büyüklerinizi emanet edebilecek güvendiğiniz bir yer yok ise, Mimoza Huzurevi olarak bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul huzurevleri arasında son teknoloji cihazlar ile çalışan firmamız tamamı diplomalı hemşireleri sayesinde tansiyon ölçme, şeker ölçme, serum takma, pansuman ve çeşitli sağlık hizmetlerinizi evinizde veya istediğiniz başka bir yerde en sağlıklı şekilde yapıyoruz.

Mimoza Huzurevi olarak Tuzla, Küçükçekmece, Bağcılar, Üsküdar, Esenyurt, Kartal, Maltepe, Pendik ve sayamadığımız İstanbul’un diğer ilçelerinde hasta ve yaşlılara bakım ve refakat hizmeti sunuyoruz. Hasta ve yaşlı bakım hizmetini daima güler yüzlü ve sevgi dolu yapıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası huzurevleri arasında en çok tercih edilen huzurevlerinden birisi olan huzurevimiz ile sakinlerimizin hep güleryüzlü ve memnunlar. Huzurevimiz müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktadır. İstanbul huzurevleri içinde en çok tercih edilen huzurevlerinden biriyiz.

Huzurevimizin Konumu

Huzurevimiz İstanbul Anadolu Yakasında bulunan, Tuzla ilçesinin Postane Mahallesinde, 4 katlı bahçeli bir villadır. Ana yola 20 metre sahil yoluna 200 metre mesafededir. Villamız 750 m2 kullanım alanına sahiptir.

Bunların yanında huzurevimize 5 ile 20 dakika uzaklıkta Tuzla Devlet, GİSBİR ve Marmara Üniversite Hastanesi olmak üzere 3 büyük hastane bulunmaktadır.

İstanbul Huzurevleri

İstanbul’da nezih bir huzurevi bulmak zordur. İstanbul huzurevleri diye arattığınızda karşınıza onlarca huzurevi çıkar. Bunların arasında en uygun fiyatıyla, kalitesiyle, personel tecrübesi yüksek olanla ve müşteri yorumları artı olan huzurevini seçmek biraz zor iş. Huzurevimiz sizlere en uygun fiyat garantisinin yanında gerek kalitesi, gerek konumu gerekse personel tecrübesi ile en uygun çözümleri sunmaktadır.

 

Hemen Ara