İstanbul yaşlı bakım evleri içinde yer alan yaşlı bakım evimiz olan Özel Mimoza Butik Huzurevi ve Yaşlı Bakım evi değerli sakinlerine uzun yıllardır huzurevi hizmeti vermektedir. Kurum açılışından bu yana artan değerler ilkesi ile sakinlerimize saygılı, sevgili, hoşgörülü, güler yüzlü ve ilkeli bir şekilde huzurevi hizmeti vermekteyiz. İstanbul huzurevleri içinde yer alan huzurevimizi sakinlerimizin yakınları 7/24 ziyarete gelebilir veya onlar hakkında telefon, e-posta ve WhatsApp aracılığı ile bilgi alabilirler.

Huzurevimiz parkinson hastası yaşlılara, alzheimer hastası yaşlılara, yatalak yaşlılara, yatağa bağımlı yaşlılara, felç olan yaşlılara vb. durumdaki değerli yaşlılarımıza hizmet vermektedir.

İstanbul yaşlı bakım evleri konusunda bizden bilgi almak için 7/24, (0216) 447 44 62 numaralı telefon numaramızı arayabilirsiniz.

İstanbul özel huzurevleri içinde yer alan Mimoza Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi olarak değerli sakinlerimize huzurlu, sağlıklı, konforlu, rahat, lüks ve nezih bir ortam yaşatmak için her daim, 7/24 saat uzman doktorlarımızla ve uzman tecrübeli hemşirelerimizle çalışıyoruz.

Sakinlerimizin günlük olarak düzenli şekilde sağlık bakımlarını uzman hemşirelerimiz aracılığı ile yapmaktayız. Gerekildiği takdirde uzman doktorumuzla gerekli müdahaleyi yapmaktayız. İstanbul’un en seçkin huzurevlerinden birisi olma özelliği taşıyan huzurevimizi sizde gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve sevdiklerinize her zaman iç rahatlığıyla önerebilirsiniz.

İstanbul Yaşlı Bakım Evleri

Görüşünüzü Ekleyin

Hemen Ara