İstanbul yaşlı bakımevleri denilince akla gelen ilk huzurevlerinden birisi olan Özel Mimoza Butik Huzurevi ile bakıma muhtaç veya artık yaşamanı huzurevi gibi konforlu, rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamak isteyen 55 yaş üstü bireyler daha mutlu bir yaşam sürecek. İstanbul gibi büyük bir şehirde güzel, kaliteli, konforlu ve uzman personelli bir huzurevi bulmak kolay değil. Elbette güzel, kaliteli, konforlu ve uzman personelli huzurevleri var. Fakat bu huzurevlerini bulmak hiç kolay değil.

 

İstanbul Yaşlı Bakımevleri

İstanbul yaşlı bakımevleri arasında saydığımız özelliklere uyan huzurevlerinden bir tanesi şüphesiz Özel Mimoza Butik Huzurevi’dir. Tuzla’da bulunan huzurevimiz birçok kişi tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilmekte ve tavsiye edilmektedir.

 

İstanbul yaşlı bakımevleri arasında yer alan Özel Mimoza Butik Huzurevimiz doğum günü, yıl dönümü, özel gün kutlamaları; tiyatro, sinema izletisi, müzik şöleni, söyleşi, sohbet vb. etkinlikler ile sakinlerimizin sıkılmamaları için çabalar. İstanbul’un en iyi huzurevlerinden bir tanesi olan huzurevimiz ile tanışmanızın vakti geldi.

 

 

 

 

 

 

Görüşünüzü Ekleyin

Hemen Ara