Kaçırılmayacak Fırsat! Sınırlı Sayıda Yatak Çok Özel Fiyatlara

Kaçırılmayacak Fırsat! Sınırlı Sayıda Yatak Çok Özel Fiyatlara

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!

İstanbul özel huzurevleri arasında bulunan Özel Mimoza Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi, yeni yılı yeni bir kampanya ile karşılıyor. Nitelikli hizmet anlayışıyla hizmet veren kurumumuz, yaşlılarımız yeni yıla yeni yuvalarında girsin diye, sınırlı sayıda müracaatçıyı çok özel fiyatlara kabul edecek.

YENİ YILA YENİ YUVA

Yaşlılık, yaşamın en özel evresi. Bu evrenin herkes için kaliteli geçmesi öncelikli hedefimiz. Uzman kadromuz, yaşlılarımızın yaşamlarının bu özel evresini kaliteli bir şekilde geçirmesi için aralıksız olarak çalışıyor. İstanbul özel huzurevleri arasında bir ilke de imza atıyoruz: Daha fazla yaşlımız yeni yuvalarında kaliteli bir yaşam geçirsinler diye sınırlı sayıda kontenjanımızı çok uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Yılbaşına kadar sürecek olan bu kampanyamız sayesinde, yaşlılarımız yeni yıla yeni yuvalarında girecekler.

NİTELİKLİ HİZMET ANLAYIŞI

Butik bir işletme olan kurumumuz, yaşlılarımıza aile sıcaklığı yaşatmanın yanı sıra nitelikli bir hizmet almalarını da taahhüt ediyor. Beslenmelerinden fiziksel ve zihinsel aktivitelerine kadar yaşlılarımızın her türlü ihtiyacını özel planlamalarla karşılayan kurumumuz, yakınlarının gözleri arkada kalmadan büyüklerini emanet edebileceği bir yuva olarak da ön plana çıkıyor. Sizler de yakınlarınızın yaşamlarının bu en özel evresini daha üretken ve kaliteli geçirmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel Mimoza Yaşlı Bakımevi ve Huzurevi olarak yaptığımız ve yılbaşına kadar sürecek yeni kampanyamızla daha fazla yaşlımıza kaliteli hizmeti ulaştıracağız.

Başvuru yapmak veya ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim seçeneklerini kullanabilirsiniz.

ADRES

Postane Mahallesi, Destan Sk., 34940 Tuzla/İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0216) 447 44 62   –   bilgi@mimozahuzurevi.com.tr

İletişim formu için buraya tıklayınız


Huzurevimizden Görseller

Görüşünüzü Ekleyin

Hemen Ara