YENİ SAKİNLERİMİZE ÖZEL %25 İNDİRİM FIRSATI

Anadolu yakası huzurevleri fiyatları birçok kişi tarafından merak ediliyor. Fakat fiyattan daha önemli bir konu varsa, o da verilen hizmetin niteliğidir. Özel Mimoza Butik Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi, uzman kadrosu ve ev sıcaklığındaki yerleşkesiyle hizmet niteliğini en üst seviyeye taşıyor. İstanbul’un hemen her noktasında bulunabilecek huzurevlerinden farklı olarak az sayıda müracaatçıya hizmet veriyoruz. Bu durum verilen hizmetin daha nitelikli hale gelmesinde en önemli etken. Yeni kayıt yaptıran sakinlerimiz için %25 indirim fırsatımız ile ailemize katılabilirsiniz.

 

Huzurevimiz

 

UZMAN KADROMUZ MİSAFİRLERİMİZ İÇİN SEFERBER

Sosyal hizmet uzmanımız, doktorumuz, hemşirelerimiz ve yaşlı bakım teknikerlerimiz, kurumumuza misafir olan yaşlılarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere planlı müdahaleler gerçekleştiriyor. Bu müdahaleler, bizce yaşamın en güzel evresi olan yaşlılığa değer katmak için yapılıyor ve sonuç kusursuz olana kadar devam ediliyor. İstanbul huzurevleri fiyatlarına göz atarken, verilen hizmetlerin niteliğini de göz ardı etmemek gerekiyor. Yaşlılarımızın hayatlarının bu en güzel evresini verimli geçirmeleri, diğer her şeyden önce gelmektedir.

 

%25 İNDİRİM DEVAM EDİYOR

Özel Mimoza Butik Yaşlı Bakım Merkezi ve Huzurevi, 2 ayrı yerleşkesi ve yaşama değer katan hizmet anlayışıyla hizmet vermeye devam ediyor. Yaşlılarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek amacıyla hizmet veren kurumumuz, 2018 yılını karşılarken indirimli fiyatlarla müracaatçı kabulüne devam ediyor. Anadolu yakası huzurevi fiyatları ile kıyaslandığında en cazip fiyatları sunuyoruz. Kısa bir süre daha sürecek indirim kampanyamızla, daha fazla yaşlımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Hayatın her evresinde iyi bir yaşam herkesin hakkı.

ADRES

Postane Mahallesi, Destan Sk., 34940 Tuzla/İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ

(0216) 447 44 62   –   bilgi@mimozahuzurevi.com.tr

İletişim formu için buraya tıklayınız


Huzurevimizden görüntüler

Fotoğrafın üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.

Hemen Ara